Junioři začali v Pardubicích dobře, nakonec ale podlehli 3:5

Juniorka zamířila k zápasu 12. kola extraligy na led Pardubic. Proti soupeři z východu Čech žluto-modří nezačali vůbec špatně. Skóre otevřel už v 5. minutě Kočica, ale domácí otočili. Ještě v závěru první třetiny srovnal Dlabaja. Do závěrečné části šli s vedením 3:2 domácí, ale vzápětí srovnal Gharibyar. Jenže slepenými brankami ve 48. minutě Pardubice odskočily do vedení 5:3, které už si pohlídaly.
12.kolo, so 21.10.2017, Tipsport arena
Pardubice
5:3
(2:2, 1:0, 2:1)

Branky a nahrávky: 6. Štefka, 15. Mert (Hoskovec), 22. Zídek (TS), 48. Pochobradský (Zídek), 48. Štefka (Pochobradský, Zídek) – 5. Kočica (Dlabaja, Dvořáček), 20. Dlabaja (Padrnos, Dluhoš), 43. Gharibyar (Augustin). Rozhodčí: Beránek – Svoboda, Tasch. Vyloučení: 10:9. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 60. Střely na branku: 44:26. Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:2, 3:2, 3:3, 5:3.

Janský – Pražák, Jelínek, Faltys, Zukal, Mert, Javůrek – Hoskovec, Pochobradský, Petrus, Štefka, Machač, Dušek, Veverka, Syrovec, Kubišta, Zídek, Černý

Šimonů – Martínek, Augustin, Padrnos, Gába, Dluhoš, Budil, Janáček, Marek, Kollár – Dvořáček, Peška, Kočica, Gharibyar, Knápek, Dlabaja, Václavek